Aplikacje mobilne bukmacherów online w Polsce

W dzisiejszych czasach od polskich bukmacherów wymaga się nie tylko wychodzenia do typerów z jak najlepszą i najszerszą ofertą, ale też prezentowania jej w taki sposób, by zachęcać do obstawiania i ułatwiać je. Jednym z oczekiwań współczesnego rynku jest to związane z aplikacjami mobilnymi. Nie ma się zresztą czemu dziwić – większość z nas bowiem sięga po telefony celem zrobienia czegoś w Internecie. Zwłaszcza, gdy jest się w biegu. Właśnie dlatego standardem stało się posiadanie przez bukmacherów aplikacji towarzyszących ich głównym serwisom Internetowym. W tym wpisie zajmiemy się przedstawieniem wszystkiego, co jest z nimi związane, a co mogłoby przyczynić się do wyboru aplikacji konkretnego operatora.

najlepsze aplikacje do obstawiania meczów
Aplikacje mobilne najlepszych bukmacherów online w Polsce

Jaka powinna być bukmacherska aplikacja mobilna?

Bukmacherzy doskonale wiedzą, jak ważne jest dostarczenie ich użytkownikom dobrze działającej aplikacji mobilnej. Z naszej (typerskiej) perspektywy powinna ona:

  • dawać dostęp do pełnej oferty – podstawą jest to, aby w aplikacji mobilnej móc znaleźć wszystko to, co w głównym serwisie Internetowym, ale w innej (przystosowanej do niewielkich ekranów) formie;
  • działać bardzo szybko – jako że z aplikacji tego typu korzysta się w szczególności do obstawiania na żywo, musi działać szybko, sprawnie i bez jakichkolwiek przycięć;
  • oferować możliwość szybkiego zarządzania saldem – dobra aplikacja mobilna to taka, za pośrednictwem której nie tylko zagramy, ale też zasilimy nasze konto (czy też dokonamy wypłaty zgromadzonych środków).

Aplikacje mobilne polskich bukmacherów – przegląd najlepszych

Obecnie na polskim rynku legalnie działa kilkunastu operatorów bukmacherskich, z których zdecydowana większość posiada swoją własną aplikację mobilną. Poniżej przedstawiamy apki tych, którzy cieszą się w naszym kraju największą popularnością. Wszystkie działają z systemami Android oraz iOS.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

STS – aplikacja mobilna

Aplikacja firmy STS daje dostęp do wszystkiego, czego można byłoby od niej oczekiwać. Możemy się do niej logować w sposób standardowy, ale też za pomocą odcisku palca lub skanu twarzy. Dzięki niej mamy dostęp do rozległych statystyk (dostępnych w okolicach okna do obstawiania danego spotkania), powiadomień push, szybkiego składania zakładów oraz doładowywania własnego salda pieniężnego. Co bardzo istotne, daje ona też możliwość oglądania transmisji telewizyjnych – na żywo i za darmo. Dla użytkowników apki firma przewidziała też ekskluzywne bonusy. Oczywiście w aplikacji można też typować specjalne usługi firmy, w tym te najnowsze: Betgames i Sporty Alternatywne.

opinie bukmacherskie

STS to jedna z niewielu w Polsce firm. które poważnie traktują swoich graczy. Aplikacja STS to wzór do naśladowania dla innych tak zwanych bukmacherów online.

Ekspert

forum betonline.net.pl

Aplikacja STS 5/5

Fortuna – aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna Fortunyzapewnia możliwość szybkiego obstawiania każdego spotkania w ofercie tego bukmachera – na żywo i przedmeczowo. Można się do niej zalogować w sposób standardowy i dzięki odciskowi palca. To jeden z dwóch bukmacherów zapewniających dostęp do darmowych transmisji sportowych z poziomu aplikacji. Warto wspomnieć także o bardzo sprawnym działaniu aplikacji, dzięki któremu można szybko znaleźć mecz, który nas interesuje i postawić na niego równie sprawnie. Te spotkania, które nie posiadają transmisji są z kolei opatrzone wizualizacjami, dzięki którymi niczego nie przegapimy. Oczywiście składając zakłady w aplikacji zaliczamy je do programu lojalnościowego i zarabiamy punkty.

Aplikacja Fortuny 4/5

Betclic – aplikacja mobilna

Aplikacja bukmachera Betclic należy do najczytelniejszych na rynku. Działa bardzo szybko, co docenią wszyscy ci, którzy obstawiają na żywo. Została przegotowana z myślą o typerach ceniących czas i oczekujących prostoty, minimalizmu, ale i pełni możliwości. Tutaj wszystko jest pod ręką, a szybko można przejść nie tylko do konkretnego spotkania do obstawiania, ale i statystyk na jego temat czy też podglądu aktualnego kuponu (lub też salda, jakim w danym momencie dysponujemy). Wszystko zostało wykonane w sposób bardzo profesjonalny i po prostu działa.

Aplikacja Betclic 4/5
sts poker legalnie w polsce
Bonus bez depozytu na gry karciane w Betgames STS

Instalacja aplikacji bukmacherów na telefonach z Androidem

Choć większość polskich bukmacherów daje dostęp do aplikacji na system Android, nie można ich zainstalować z poziomu sklepu Google Play. Wszystko ze względu na jego regulamin, który zakazuje obecności tam jakiegokolwiek hazardu. Jest jednak pewne obejście tego ograniczenia, z którego korzystają wszyscy operatorzy. Aby więc zainstalować ich aplikację, musimy:

  1. Ściągnąć plik o rozszerzeniu .apk z oficjalnej strony bukmachera, u którego chcemy typować.
  2. Włączyć możliwość instalacji aplikacji z nieznanych źródeł w ustawieniach urządzenia (najczęściej w zakładce „Bezpieczeństwo”.
  3. Otworzyć plik .apk i zainstalować aplikację. Można potem, dla większego bezpieczeństwa, wyłączyć możliwość instalacji aplikacji z nieznanych źródeł.

0 / 5. Ocen: 0

NAJLEPSI BUKMACHERZY

Legalni bukmacherzy