Co obstawiać u bukmachera w 2021 roku?

Nadeszła wiosna, a za chwilę rozpocznie się i lato – najbardziej ekscytujące i sprzyjające organizacji imprez sportowych pory roku, na które czeka wielu kibiców. Wraz z nimi czekają i obstawiający oraz starający się nadążyć za ich oczekiwaniami bukmacherzy – to dla nich bardzo intensywny okres. W tym wpisie przyjrzymy się tym imprezom sportowym, które zasługują na największą uwagę i których pokrycia można spodziewać się po polskich operatorach zakładów wzajemnych. Zastanowimy się też nad tym, u którego z nich warto obstawiać, by zapewnić sobie dzięki temu najbardziej optymalne warunki właśnie do tego.

co można obstawiac w 2021 roku
Co obstawiać u bukmachera w 2021 roku?

Najistotniejsze wydarzenia sportowe tej wiosny i lata

Wiosna i lato każdego roku zwiastują ciekawe wydarzenia sportowe. W tym roku – z uwagi na pandemię, która w zeszłym roku wiele imprez odwołała – jest ich nader dużo. Coś dla siebie znajdą pośród nich zarówno wielbiciele najpopularniejszej piłki nożnej, jak i ci, którzy lubują się w zgoła odmiennych dyscyplinach sportu. Poniżej prezentujemy te zapowiadające się zdecydowanie najciekawiej.

Euro 2021 (piłka nożna)

Już 11 czerwca tego roku wystartuje Euro 2020 (mimo zmiany daty, nie zmieniło swojej nazwy) – odwleczone w czasie o rok. Będzie imprezą nietypową – pierwszy raz w swojej historii odbywającą się bez udziału publiczności. Przede wszystkim jednak będzie turniejem, do którego piłkarze będą w stanie przygotować się bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Wszystko ze względu na to, że w marcu zakończyły się mecze eliminacyjne do Mistrzostw Świata 2022, a jeszcze przed Euro będą miały miejsce ostateczne mecze towarzyskie, będące ostatnim sprawdzianem każdej z kadr biorących udział w mistrzostwach.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Euro 2021 będzie imprezą tym ważniejszą i ciekawszą, że wezmą w niej udział Polacy, którzy zapewne nie osiągną za wiele ale zainteresowanie Mistrzostwa wśród typerów czy też zwykłych kibiców będzie bardzo duże. Bukmacherzy na Euro 2020 już teraz pozwalają na obstawianie pierwszej jej fazy, której harmonogram został ustalony już długi czas temu.

Liga Mistrzów i Liga Europy (piłka nożna)

W sezonie wiosenno-letnim przyjdzie też pora na zakończenie Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy – najbardziej prestiżowych rozgrywek europejskich spośród wszystkich tych istniejących. Finał Ligi Mistrzów odbędzie się już 29 maja, a zostanie poprzedzony meczami półfinałowymi i ćwierćfinałowymi. Finał Ligi Europy z kolei zostanie rozegrany kilka dni wcześniej, 26 maja. Również w jego obrębie tej wiosny będziemy mogli obejrzeć mecze ćwierć- i półfinałowe. Jako że obie imprezy są najważniejszymi spośród wszystkich odbywających się w ramach klubowej piłki nożnej, można się spodziewać mnóstwa emocji, a od bukmacherów – doskonałego pokrycia każdego z nich. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Ekstraliga / Grand Prix (żużel)

W naszym kraju, dość wyjątkowo, istnieje całe mnóstwo wielbicieli żużla. Wiosną i latem czeka na nich całe mnóstwo emocji. 3 kwietnia wystartowała bowiem polska Ekstraliga, w ramach której zmagają się żużlowcy z naszego kraju. 24 kwietnia z kolei wystartuje Grand Prix 2021, a zatem mistrzostwa świata właśnie w tej dyscyplinie. Dla jej zwolenników to prawdziwa gratka – zwłaszcza, że w ich obrębie zobaczą aż piętnastu światowej klasy zawodników, z których większość już od dawna święci triumfy na polu międzynarodowym. Profesjonalne buki bardzo lubią tę dyscyplinę i takie firmy jak eWinner czy STS mają pełne ręce roboty z ofertą zakładów na żużel.

French Open (tenis)

Już 17 maja wystartuje turniej French Open, wchodzący w skład Wielkiego Szlema – najbardziej prestiżowej serii eventów tenisowych, sukces w których czyni każdą tenisistkę i tenisistę tymi światowej klasy. Impreza zapowiada się wybornie – zwłaszcza, że w jej obrębie zobaczymy kilkoro Polaków, w tym bardzo obiecującą Igę Świątek.

ewinner obstawianie za darmo
Darmowe obstawianie z bonusem bez ryzyka w eWinner

Liga Narodów (siatkówka)

Siatkarska Liga Narodów wraca już w maju – wtedy też siatkarze oraz siatkarki stoczą ze sobą bój o udział w turnieju finałowym tej właśnie imprezy. Mężczyźni rozpoczną rywalizację już 28 maja – siatkarki zaś trzy dni wcześniej. Cały turniej zostanie rozegrany na nieco innych zasadach. Do fazy finałowej awansuje nie sześć drużyn, a cztery. Pierwsza faza to z kolei pojedynki w formule „każdy z każdym” – każda z reprezentacji stoczy aż piętnaście meczów. Oznacza to mnóstwo okazji do typowania, ale i jeszcze więcej emocji w ostatecznym rozrachunku.

Igrzyska Olimpijskie w Tokio

23 lipca to dzień, w którym wystartują kolejne Igrzyska Olimpijskie. Tym razem przeniosą one wielbicieli wielu dyscyplin sportu do Tokio – wirtualnie, bo fizycznie odbędą się one bez udziału publiczności. Dla wielu dyscyplin są one kluczowym wręcz turniejem – dla obstawiających z kolei świetną okazją do obstawiania. Letnie Igrzyska Olimpijskie to aż 37 dyscyplin – w wielu z nich będziemy w stanie zobaczyć Polaków. Tym bardziej ich typowanie przyniesie więcej emocji.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Najlepsi bukmacherzy do obstawiania różnych dyscyplin sportu

Chcąc obstawiać każde ważniejsze wydarzenie sportowe naturalnym jest, że trzeba znaleźć bukmachera, który stworzy ku temu zdecydowanie najlepsze warunki. Choć ciężkim wydaje się odnalezienie takiego, który sprawdzi się w przypadku wszystkich tych rozgrywek, warto postawić na opcję najbardziej uniwersalną i godną zaufania. Taką, która będzie solidna zarówno teraz, jak i za kilka miesięcy, kiedy to niektóre z wyżej przedstawionych rozgrywek wystartują.

Opcją sprawdzoną i na pewno godną zaufania jest www.eFortuna.pl. Popularny w naszym kraju operator na każdym polu jest kimś konkurencyjnym, zwłaszcza pod względem kursów. Wiele wiosenno-letnich rozgrywek można u niego obstawiać już teraz, a zdecydowana większość z pewnością będzie przez niego oferowana również w modelu LIVE.

betfan zakłady bukmacherskie
Polski bukmacher online Betfan oferta bonusów

Nie inaczej ma się sytuacja z bukmacherem www.STS.pl. Jest on opcją świetną dla osób nielubiących ograniczeń. Jako lider na polu zakładów wzajemnych, sprawdza się dobrze w przypadku zdecydowanej większości dyscyplin. Już teraz prezentuje bardzo solidną ofertę, w ramach której można obstawiać typy na Ligę Mistrzów oraz Euro 2021.

Nie tylko dwaj powyżsi bukmacherzy, ale i wielu innych topowych zasługuje na naszą uwagę. Betfan, forBET, Betclic – jest ich na tyle dużo, że szkoda ograniczać się do jednego. My polecamy rozwiązanie najbardziej optymalne – takie zakładające założenie konta u każdego z nich. To opcja dająca najwięcej możliwości i najbardziej optymalna jeżeli chodzi o typowanie tak zróżnicowanych wydarzeń sportowych.

5 / 5. Ocen: 4

NAJLEPSI BUKMACHERZY

Legalni bukmacherzy