GROMDA zakłady bukmacherskie – co obstawiać u bukmacherów?

A może warto obstawiać zakłady na GROMDĘ? To nowy produkt na polskim rynku, który już zdobył wielu fanów w naszym kraju. Dlaczego ta organizacja jest obecnie tak popularna? Jakie zakłady na GROMDĘ mogą być obstawiane w Polskich, legalnych firmach bukmacherskich online?

gromda co obstawiać
GROMDA zakłady bukmacherskie – co obstawiać u bukmacherów?

Czym jest GROMDA?

GROMDA to organizacja zajmująca się walkami na gołe pięści. Nie da się ukryć, że jest to wydarzenie bardzo widowiskowe. Jeśli ktoś lubi krwawe sporty, to taka opcja na pewno przypadnie mu do gustu. Zresztą organizatorzy raczej nie narzekają na słupki oglądalności. Według rozmaitych źródeł, te liczby zwiększają się natomiast z gali na galę. Głównymi organizatorami GROMDY są Mateusz Borek i Mariusz Grabowski. Ten pierwszy to znany dziennikarz. Przez wiele lat pracował dla Polsatu. Komentował m.in. spotkania reprezentacji Polski (np. wygrany bój z Niemcami 2:0 na Stadionie Narodowym w Warszawie), finały Ligi Mistrzów itp.

Od pewnego czasu Mateusz Borek jest zaś współpracownikiem m.in. TVP Sport. Poza komentowaniem zajmuje się także organizowaniem gal bokserskich, a ostatnio także walk na gołe pięści. Pomaga mu w tym Mariusz Grabowski. To doświadczony promotor bokserski, który od lat zawodowo zajmuje się tym tematem. Panowie wpadli na pomysł zorganizowania starć na gołe pięści. Początkowo to wszystko wydawało się bardzo kontrowersyjne… Teraz także nie brakuje rozmaitych opinii na temat GROMDY. Niemniej jednak ta organizacja szybko zdobyła wielu fanów.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Pierwsza gala odbyła się w czerwcu 2019 roku. Kilka dni temu Mateusz Borek i Mariusz Grabowski zorganizowali natomiast już GROMDĘ 3. Jest to organizacja wspierana m.in. przez Artura Szpilkę, a ostatnio także przez rapera Peję. Zadowalające wyniki sprzedaży sprawiają, że organizatorzy zapowiedzieli już kolejne edycje walk na gołe pięści, a firmy bukmacherskie online już zaczynają przyjmować zakłady na następną galę.

Jakie są zasady turnieju o 100 000 PLN?

Do rywalizacji o te wielkie pieniądze może zasadniczo zgłosić się każdy. Trzeba mieć jednak świadomość, że jest to sport naprawdę bardzo brutalny. Zawodnikami GROMDY są zatem ludzie, którzy często walczą (np. na ulicach, czy… w lasach). To ich hobby, a fakt, że mogą sporo zarobić sprawia, że nie brakuje im motywacji do wysłania zgłoszenia. Nie da się ukryć, że na GROMDZIE nierzadko walczą osoby związane ze środowiskiem kibicowskim, które często biorą udział w rozmaitych ustawkach.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jakie są zasady turnieju? Na jednej gali walczy ośmiu zawodników. Są oni podzieleni na pary (dzień przed jest rozlosowywana cała drabinka). Czwórka triumfatorów awansuje do półfinałów. Kto wygra, walczy dalej. Tym razem już w wielkim finale. Triumfator pojedynczej gali ma prawo rywalizować o 100 000 PLN. Na kolejnej GROMDZIE jest przeprowadzany dokładnie taki sam turniej. Najlepszy zawodnik na następnej gali staje w szranki z triumfatorem poprzedniej edycji. Ostatnio mieliśmy GROMDĘ 3. W walce o wyżej wymienione pieniądze brali zatem udział zwycięzcy pierwszego oraz drugiego turnieju.

Pojedynki dodatkowe

Poza zmaganiami turniejowymi publiczność (która zdecyduje się na PPV kosztujące około 20 PLN; w zależności od wybranej metody) może także delektować się pojedynkami zaliczanymi do kategorii „super fights”. W tych starciach biorą udział bardziej znane osobistości. Jeśli chodzi o turniej, to są to zawodnicy dla większości anonimowi. W takich dodatkowych pojedynkach biorą zaś udział osoby już o określonej renomie.

betfan zakłady bukmacherskie
Polski bukmacher online Betfan oferta bonusów

Na ostatniej gali był to m.in. Tomasz Gromadzki. Popularny „Zadyma” jest zawodowym pięściarzem. Co ciekawe, na co dzień zajmuje się… organizowaniem pogrzebów. Tomasz Gromadzki chętnie walczy nie tylko na zawodowych ringach, ale również w trakcie kolejnych gal GROMDY. Organizatorzy już zapowiadają, że w trakcie następnych organizowanych przez siebie wydarzeń publiczność będzie mogła zobaczyć na żywo innych znanych bokserów i nie tylko.

Jak ostawiać zakłady na GROMDĘ?

Nie brakuje firm bukmacherskich wystawiających kursy na kolejne edycje GROMDY. Profesjonalne buki internetowe wyczuły zainteresowanie walkami i bardzo szybko dostosowali ofertę. Co może być typowane? Liczba dostępnych zakładów nie powala na kolana. Na pewno można zagrać za swoje pieniądze, kto okaże się najlepszy w ramach danego pojedynku. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wytypować również triumfatora całego turnieju. Do grania są również opisywane powyżej starcia dodatkowe. Na czym skupić się w trakcie podejmowania ostatecznych decyzji? Warto zdobyć jak najwięcej informacji na temat zawodników. Np. im ktoś dłużej trenuje, tym ma większe szanse. Ma bowiem kondycję, technikę itd. Pamiętaj, ze sportowiec powinien górować nad zwykłym chuliganem w bezpośrednim starciu (zresztą pokazał to finał na ostatniej GROMDZIE). Ważne są także warunki fizyczne.

Postaraj się dowiedzieć, czy konkretna osoba ma jakieś doświadczenie w walkach na gołe pięści. Jest to naprawdę brutalny sport i bez odpowiednich kwalifikacji trudno liczyć na satysfakcjonujący wynik. W firmach bukmacherskich można obstawiać rzecz jasna półfinały i finał. Oglądaj zatem zawodników w akcji i zobacz, kto potrafi dobrze przystosować się do warunków GROMDY. Ważne są także ewentualne obrażenia odniesione na poprzednich etapach. Jeśli ktoś jest kontuzjowany, to ma zdecydowanie mniejsze szanse ze zdrowym rywalem.

5 / 5. Ocen: 5

NAJLEPSI BUKMACHERZY

Legalni bukmacherzy