Jak można typować wydarzenia sportowe w STS?

Jest coraz więcej graczy, którzy mają zamiar współpracować ze STS. Chcesz obstawiać w tym bukmacherze? Możesz to robić na trzy sposoby. Poznaj każdą z opcji. Dowiedz się, która z nich jest najlepsza!

Jak można typować wydarzenia sportowe w STS
Jak można typować wydarzenia sportowe w STS?

Typowanie stacjonarne jest coraz mniej popularne…

STS ma zdecydowanie najwięcej punktów naziemnych na terenie Polski. Pod tym kątem wyraźnie dystansuje inne podmioty bukmacherskie. Takie lokale stacjonarne są zaś obecne szczególnie w większych polskich miastach i miasteczkach. Nie da się jednak ukryć, że typowanie stacjonarne staje się z roku na rok kalendarzowy coraz mniej popularne. Przede wszystkim nie każdy mieszka blisko lokali naziemnych. W takiej sytuacji trzeba niepotrzebnie tracić czas i pieniądze. Obstawianie w punktach stacjonarnych ma swoje minusy. Lokale są otwarte i zamykane o konkretnych godzinach. Niektórych meczów (np. NBA live) nie można zatem swobodnie obstawiać w ten sposób. Dodatkowo nierzadko są kolejki itp.

ZOBACZ: Bukmacherzy z wysokimi kursami

Obstawianie online

Coraz więcej osób decyduje się grać przez internet. Do tego jest wymagana STS rejestracja. Potem trzeba wpłacić pierwszy depozyt. Na szczęście procedury są ograniczone do minimum. W czasie zakładania konta należy podać standardowe dane na swój temat. Są one potem pieczołowicie przechowywane przez ten podmiot bukmacherski. Ogólnie STS rejestracja trwa maksymalnie kilkadziesiąt minut. A potem będziesz mógł obstawiać szybko, wygodnie i bezpiecznie. Prosto ze swojego domu lub mieszkania. Tym sposobem na pewno zaoszczędzisz sporo czasu. Tak samo, jak i pieniędzy. Nie musisz martwić się godzinami otwarcia i zamknięcia.

Dodatkowo będziesz mógł obstawiać bez żadnych kolejek. A jest to bardzo ważne. Szczególnie w czasie typowania live i obstawiania piłki nożnej. Wystarczy tylko posiadać urządzenie elektroniczne z dostępem do internetu. Już nie musisz koniecznie jechać np. na drugi koniec miasta, by wytypować zakłady, które właśnie wpadły Ci w oko.

ZOBACZ: STS opinie graczy

Granie dzięki aplikacji mobilnej

Jest tutaj także trzecia opcja. Z roku na rok ciesząca się coraz większym zainteresowaniem. Zakłady bukmacherskie w STS możesz obstawiać także dzięki aplikacji mobilnej. Wystarczy ją pobrać, a potem zainstalować. Dzięki temu będziesz mógł grać np. w pociągu, tramwaju, autobusie itp.

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

5 / 5. Ocen: 5

NAJLEPSI BUKMACHERZY

Legalni bukmacherzy