Jak obstawiać zakłady na wybory prezydenckie?

Już tylko kilka miesięcy dzieli nas od wyborów prezydenckich. Faworytem jest obecnie urzędujący Andrzej Duda. Rywalizacja powinna być zacięta. Ten polityk ma jednak bowiem kilku potwierdzonych rywali. Do tego następne osoby zbierają podpisy. Ostatecznie w szranki może zatem stanąć nawet kilkanaście osób. Interesuje Cię polityka? Chcesz przy okazji stosunkowo sporo zarobić? Co jest zatem najważniejsze w aspekcie typowania wyborów prezydenckich?

jak obstawiać wybory prezydenckie
Jak u bukmacherów obstawiać wybory prezydenckie

Z jakiej partii jest kandydat?

Oczywiście, prezydent powinien być całkowicie niezależny, w pewien sposób apolityczny. Wszyscy jednak dokładnie wiemy, jak to wygląda w praktyce… Andrzej Duda ma potężne wsparcie ze strony Prawa i Sprawiedliwości. Małgorzata Kidawa-Błońska to natomiast kandydatka największego w tym momencie klubu opozycyjnego i tak dalej. Dlaczego warto jednak analizować to, z której partii wywodzi się konkretny kandydat? Jakie są tutaj zależności? Często jest tak, że poparcie partii politycznej w dużej mierze przekłada się na wyniki uzyskiwane przez danych polityków.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

W tym momencie Prawo i Sprawiedliwość cieszy się największą popularnością wśród Polaków. Nic więc dziwnego, że największe szanse – także według firm jak Polski bukmacher STS – na końcowe zwycięstwo w wyborach prezydenckich ma urzędujący prezydent. W drugiej kolejności największym zaufaniem Polaków – biorąc pod uwagę partie – cieszy się Koalicja Obywatelska. Sondaże pokazują, że kandydatka tej partii, czyli Małgorzata Kidawa-Błońska znajduje się… na drugim miejscu. Wnioski nasuwają się same. Analizując wydarzenia związane z wyborami prezydenckimi trzeba zatem wziąć pod uwagę popularność nie tylko samego polityka, ale także partii, która stoi za jego plecami i wspiera go w trakcie kampanii.

Środki na kampanię

To kolejny bardzo ważny aspekt. Jesteśmy przekonani, że osoby, które nie do końca interesują się polityką o pewnych kandydatach… nie wiedzą zbyt dużo albo nigdy o nich nawet nie słyszeli…Tutaj siła przebicia – dzięki pieniądzom – ma bardzo dużo znaczenie. Najwięcej środków na kampanię prezydencką mogą natomiast wydać takie partie, które są po prostu najbardziej popularne.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Trzeba zwrócić uwagę, że chęć stanięcia w szranki – w aspekcie wyborów prezydenckich – zgłosiło nawet kilkunastu kandydatów. Niektórzy mają jednak stosunkowo mało pieniędzy na kampanię. Do tej pory nie zebrali jeszcze wystarczającej liczby podpisów. W tym samym czasie najbardziej bogaci kandydaci mogą zaś jeździć po całej Polsce. Spotykać się z różnymi wyborcami i przekonywać ich do swoich racji.

Oczywiście, nie każdemu ta sztuka się uda. Mają jednak pod tym względem zdecydowanie więcej możliwości. Poza tym partie, które dysponują odpowiednio dużymi środkami finansowymi, mogą pozwolić sobie na reklamę w środkach masowego przekazu. Chodzi o telewizję, radio, gazety itp. Nie brakuje też plakatów – biorąc pod uwagę nie tylko duże miasta oraz miasteczka, ale także wsie itp. To natomiast przekłada się na popularność. Im natomiast polityk bardziej rozpoznawalny, tym ma większe szanse na uzyskanie dobrego rezultatu w wyborach prezydenckich.

5 / 5. Ocen: 1

NAJLEPSI BUKMACHERZY

Legalni bukmacherzy