Jak obstawiać żużel żeby wygrywać pieniądze?

Ten sport może nie jest tak popularny jak piłka nożna, aczkolwiek systematycznie pnie się w górę w rankingu najbardziej popularnych dyscyplin. Przed pandemią koronawirusa na trybunach nie brakowało fanów żużla. To pokazuje, że żużel ma zatem bardzo oddanych miłośników czarnego sportu. Obecnie możesz śledzić zmagania ekip, a także na tym zarabiać w zakładach bukmacherskich obstawiając mecze żużlowe. Jak jednak typować ten sport w sposób skuteczny?

jak obstawiać żużel w zakładach
Czy żużel w zakładach bukmacherskich może dać zarobić?

Obstawianie żużla – gospodarze mają łatwiej

W firmach bukmacherskich można obstawiać rozmaite zawody żużlowe. Nie tylko drużynowe, ale też indywidualne. Trzeba podkreślić, że mistrzem Świata jest zaś aktualnie Polak, Bartosz Zmarzlik. Dodatkowo został on wybrany w styczniu sportowcem roku, co wywołało lawinę komentarzy… Wiele osób sądziło bowiem, iż ten zaszczytny tytuł należał się Robertowi Lewandowskiemu. To jednak pokazuje skalę popularności speedwaya w Polsce. Legalni bukmacherzy online to natomiast dostrzegają. Możecie swobodnie grać typy krótkoterminowe lub długoterminowe. Obstawianie żużla może przynieść dodatkowe fundusze, trzeba jednak uważać, o czym piszemy poniżej.

W dzisiejszym artykule skupimy się na rozgrywkach ligowych. Warto wiedzieć, że polska ma najsilniejszą ekstraklasę na całym świecie, co jeszcze bardziej dodaje prestiżu tym konkretnym rozgrywkom. O czym zaś pamiętać grając zawody żużlowe? Bez wątpienia częściej wygrywają gospodarze. Zwłaszcza, kiedy poziom obu klubów jest porównywalny. Z czego to jednak wynika? Chyba w żadnym innym sporcie atut własnego stadionu (a dokładniej rzecz ujmując toru) nie ma aż tak sporego znaczenia. Często osoby odpowiedzialne za przygotowanie nawierzchni realizują to wszystko pod swoich zawodników.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Dodatkowo gospodarze są w uprzywilejowanej pozycji, ponieważ mogą na tym obiekcie sobie rzecz jasna potrenować. Wiedzą, jakie są najlepsze ścieżki, co oczywiście powoduje, że mają szanse zdobyć więcej punktów. Nie powinno zatem zaskakiwać, że kursy na gospodarzy są zazwyczaj niższe. Dodatkowo zawodnicy tej ekipy są mniej zmęczeni podróżami. Zwłaszcza, kiedy mówimy o żużlowcach, którzy mieszkają na terenie konkretnego miasta lub miasteczka. Warto bowiem wiedzieć, że niektórzy zawodnicy cały czas są w trasie.

Np. w niedzielę rywalizują na polskiej ziemi, w poniedziałek w lidze angielskiej, a we wtorek w ekstraklasie szwedzkiej… Dobrze jest zatem sprawdzić przynależność klubową zawodników. Wszak w tej dyscyplinie można reprezentować barwy… kilku zespołów. Zawodnicy, którzy mogą skupić się tylko na jednej ekipie, a na dodatek jeżdżą u siebie, mogą pokusić się bez wątpienia o dobry wynik punktowy w czasie konkretnej potyczki.

Gdzie obstawiać żużel? Który bukmacher ma najlepsze zakłady i kursy na tę dyscyplinę? obecnie najwięcej profesjonalnych graczy obstawiać mecze żużlowe na stronie www.sts.pl. Tam z bonusem i zakładem bez ryzyka można otrzymać nawet 1500 PLN!

Forma kluczowych żużlowców

Ten aspekt po części wiąże się z poprzednim. Analizując spotkania żużlowe, trzeba zatem sprawdzić formę wszystkich zawodników awizowanych do jazdy. Obecnie dostęp do statystyk jest zaś bardzo ułatwiony. Tak, jak pisaliśmy wcześniej, zazwyczaj żużlowcy gospodarzy na swoim torze punktują lepiej niż w meczach delegacyjnych. Trzeba jednak to wszystko posprawdzać. Co ciekawe, na tej podstawie można mniej więcej oszacować, jaki wynik może paść w danym meczu. Pamiętaj, by w ten sposób weryfikować zawodników gospodarzy oraz gości.

sts poker legalnie w polsce
Bonus bez depozytu na gry karciane w Betgames STS

Dzięki temu będzie Ci o wiele łatwiej wytypować nie tylko rezultat konkretnej konfrontacji. W końcu w firmach bukmacherskich można również swobodnie obstawiać inne zakłady. Jakie? Np. dotyczące poczynań danego żużlowca. Możesz postarać się przewidzieć, czy dany zawodnik zdobędzie więcej (czy mniej) punktów od ustalonej w tym momencie linii przez bukmachera itp.

Zweryfikuj ewentualne absencje

Jeśli zależy Ci na systematycznym wygrywaniu na tej dyscyplinie, to musisz sprawdzić także ten aspekt. Brak czołowego zawodnika, który zazwyczaj zdobywał kilkanaście punktów w każdym spotkaniu, może mieć bowiem kolosalne znaczenie pod względem finałowego rezultatu… Trzeba zatem śledzić przez cały tydzień doniesienia tego typu. Zwłaszcza, że niektórzy zawodnicy reprezentują barwy rozmaitych klubów.

Nawet drobna kontuzja (ręki czy nogi) może zaś negatywnie wpłynąć na formę konkretnego żużlowca na torze. Co jeszcze dobrze byłoby zweryfikować? Sprawdź, czy inni żużlowcy będą do dyspozycji konkretnego trenera. Czasami bowiem kogoś może zabraknąć nie z powodu samego urazu, a np. problemów osobistych. Im więcej takich faktów zweryfikujesz, tym jest mniejsza szansa, że przegrasz.

0 / 5. Ocen: 0

NAJLEPSI BUKMACHERZY

Legalni bukmacherzy