Jak założyć konto u bukmachera? Poradnik krok po kroku

Początki przygody z obstawianiem meczów są zwykle dość trudne i nieco trwają. Przede wszystkim trzeba wybrać firmę, której powierzycie swoje pieniądze i kupony. Potem oczywiście cały proces związany z zakładaniem konta u bukmacherów, obstawianiem pierwszych kuponów i korzystanie z bonusów i promocji. Trochę tego jest, jednak wiemy, że najtrudniej jest zacząć. I dlatego postanowiliśmy przybliżyć nieco sprawę związaną z procesem rejestracyjnym, czyli założeniem konta. Jak to wygląda na polskim rynku bukmacherskim? Jakie dane są potrzebne i gdzie najlepiej założyć konto?

zakładanie konta u bukmachera
Jak założyć konto u bukmachera? Poradnik krok po kroku

Formularz rejestracyjny u bukmachera – krok po kroku

Gdy już zdecydujecie się na danego bukmachera, to pierwszym krokiem, który musicie poczynić, to założenie konta. Żeby to zrobić, wystarczy, że w prawym górnym rogu (tak to wygląda u większości firm na rynku) znajdziecie zakładkę „zarejestruj się”. Po wejściu w nią zostaniecie automatycznie przeniesieni do formularza rejestracyjnego. A co tam na was czeka?

Przede wszystkim należy tam podać swoje dane osobowe oraz dane do logowania. Chodzi dokładnie o:

  • Imię i nazwisko
  • Adres zamieszkania
  • Numer PESEL
  • Numer telefonu
  • Obywatelstwo
  • Adres e-mail
  • Datę urodzenia
  • Login i hasło
  • Numer rachunku bankowego
  • Zdjęcia dowodu osobistego*

Szybka rejestracja bez weryfikacji

Coraz częściej zakładanie konta u bukmacherów może potrwać dosłownie dwie minuty. Wszystko ze względu na wprowadzenie tak zwanej szybkiej rejestracji. Właśnie dlatego w akapicie powyżej przy zdjęciu dowodu osobistego postawiliśmy gwiazdkę. Ten aspekt może być pominięty i po wpisaniu reszty danych, a także wysłaniu formularza bukmacherowi, wystarczy poczekać na link aktywacyjny. Jak tylko go dostaniecie – po zalogowaniu na konto można już rozpocząć obstawianie.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Należy jednak pamiętać, że zakładając w ten sposób konto bukmacherskie nie będziecie mieli pełni funkcji, które rozdaje bukmacher. Przede wszystkim nie będziecie mogli wypłacić wygranych na swoje konto bankowe. Skorzystanie z niektórych promocji i bonusów również będzie zablokowane do czasu, aż nie dokończycie rejestracji. Rejestracja w firmach bukmacherskich jest łatwa i prosta ale najlepiej szybko przeprowadzić pełną weryfikację. Musicie również wiedzieć, że bukmacherzy określają limit dzienny na granie (zwykle do 5000 złotych) oraz czas do kiedy należy dokończyć rejestrację (najczęściej jest to 120-150 dni).

Rejestracja pełna z weryfikacją konta

W przypadku pełnej rejestracji proces zakładania konta nieco się wydłuża. Wszystko ze względu na ten skan dokumentu tożsamości. Profesjonalne buki internetowe wymagają ich w celu sprawdzenia, czy podane przez was dane są zgodne z prawdą. Proces weryfikacyjny – w zależności od bukmacherów – wynosi od kilku godzin, do nawet doby. Jeśli wszystko będzie się zgadzało, to cała reszta wygląda tak jak w przypadku szybkiej rejestracji – wchodzicie w linka aktywacyjny i się logujecie. To tyle – macie dostęp do wszystkich funkcji i możecie cieszyć się z obstawiania.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bez wątpienia dobrze jest dokonać pełnej rejestracji od razu. W końcu i tak musicie poświęcić czas na pierwsze logowanie i uzupełnianie formularza. Zrobienie zdjęć czy skanów dowodu może potrwać kilka minut dłużej, ale będziecie mieli to już z głowy. Jak więc widać zakładanie konta u bukmachera jest banalnie proste, wystarczy kilka kroków i już można zacząć obstawiać zakłady.

Gdzie najlepiej założyć konto bukmacherskie?

Każdy nowy gracz stoi przed wyborem bukmachera i zastanawia się, który będzie najlepszy. To, co może was jeszcze zainteresować, to firmy, gdzie rejestracja jest dość prosta, a do tego otrzymacie ciekawe bonusy i promocje w ofercie powitalnej. Wybraliśmy trzech bukmacherów, którzy pod tym względem wypadają naprawdę dobrze.

betfan zakłady bukmacherskie
Polski bukmacher online Betfan oferta bonusów

STS

Pierwszym bukmacherem, który posiada prosty i szybki do wypełnienia formularz rejestracyjny, a także dobre promocje dla nowych graczy, to STS. Oferuje on zarówno możliwość szybkiej, jak i pełnej rejestracji konta. Jeśli chodzi o konto bez dowodu, to założycie je w kilka minut. Podstawowe dane, takie jak: imię i nazwisko, mail, numer telefonu, data urodzenia i obywatelstwo i możecie cieszyć się z założonego konta. Do pełnego konta brakuje tylko dokumentu tożsamości i już. Proces weryfikacyjny na stronie www.STS.pl trwa maksymalnie kilka godzin, więc zapewne jeszcze tego samego dnia otrzymacie decyzję.

Jeśli chodzi o promocje startowe, to STS oferuje do 1200 złotych od pierwszej wpłaty, 200 złotych w zakładzie bez ryzyka, a także 25 złotych freebetu. Wszystkie bonusy należy obrócić trzykrotnie z kursem minimalnym 1.91.

Fortuna

Fortuna to drugi bukmacher w naszym zestawieniu, który dla zainteresowanych obstawianiem może być ciekawą opcją. W ofercie powitalnej oferuje on do 2000 złotych od pierwszego depozytu, a także do 200 złotych zakładu bez ryzyka i freebet w punktach klubu Fortuna Plus, które odpowiadają 20 złotym.

superbet bez ryzyka
Obstawianie bez ryzyka w Superbet Polska

Proces rejestracyjny na www.eFortuna.pl jest równie prosty i intuicyjny jak w STS. Musicie podać: imię i nazwisko, maila, pseudonim, numer telefonu, PESEL i hasło. To wszystko wystarczy do konta tymczasowego. Na dokończenie rejestracji, czyli wrzucenie skanów dokumentu tożsamości macie 28 dni. Jeśli tego nie zrobicie, to konto zostanie usunięte, a ewentualne środki, które tam macie – przepadną.

Betfan

Na sam koniec zostawiliśmy powiew świeżości, czyli jednego z młodszych legalnych bukmacherów na rynku – Betfan. Tutaj założycie konto zarówno tymczasowe, jak i stałe. Żeby otworzyć konto bez dowodu, wystarczy podać tylko numer telefonu, imię i nazwisko, a także PESEL i dane do logowania. Wypełnianie takiego formularza potrwa dosłownie minutę i po otrzymaniu kodu SMS na telefon, wasze konto będzie już aktywne. Aby dopełnić formalności wystarczy wrzucić zdjęcia dowodu i zamienicie konto na formę stałą.

W kwestii promocji jest również dobrze – www.Betfan.pl ostatnio odświeżył formę oferty powitalnej. Nowi gracze mogą liczyć na bonus 600 złotych w zakładach bez ryzyka, jako cashback, co ciekawe przed wypłatą wystarczy taki bonus obrócić tylko 1 raz.

5 / 5. Ocen: 5

NAJLEPSI BUKMACHERZY

Legalni bukmacherzy