Jaka jest szansa, żeby wygrać z bukmacherem?

Chyba każdy, kto zakłada konto bukmacherskie marzy o tym, żeby czerpać z tego korzyści i wygrywać z bukmacherem duże pieniądze. Na pozór wydaje się to bardzo proste – wybieramy kilka spotkań, obstawiamy za wybraną przez siebie stawkę i gotowe. Pieniądze wpadają na nasze konto. Niestety, nic bardziej mylnego. Tak naprawdę zawodowo bukmacherką zajmuje się około 1-2% graczy. Czy jest szansa, żeby wygrać z bukmacherem nie będąc profesjonalistą? Szansa jest, ale nie jesteśmy w stanie tego zagwarantować. Jedynie możemy przekazać naszą wiedzę, która zminimalizuje ryzyko popełniania technicznych błędów. Czym się kierować podczas typowania?   

czy bukmachera można ograć
Jak ograć bukmachera? Jest na to w ogóle szansa?

Wskazówki dla nowych graczy zakładów bukmacherskich

Najczęściej nakierowania potrzebują nowi gracze, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w zakładach bukmacherskich. I nie ma się co dziwić, ponieważ spraw, które trzeba ogarnąć, jest naprawdę sporo. Przykładowo systemy bukmacherskie, są ich setki, każdy w jakiś sposób pomaga wygrać z bukmacherem, stawkowanie procentowe także jest popularne i uznawane za jedno z lepszych tego typu rozwiązań. Jak wygląda próba ogrania bukmacherów w praktyce – już tłumaczymy. Czas na kilka zasad, które powinniśmy przestrzegać, żeby nie ponosić strat na obstawianiu meczów.

Obstawiaj to, na czym się znasz

Główna zasada dotyczy obstawianych przez nas spotkań. Tutaj musimy zaznaczyć, żebyście typowali to, czym się interesujecie bo buki internetowe tylko czekają na naszą pomyłkę. Warto jest skupić się na jednej, maksymalnie dwóch dziedzinach i lawirować pomiędzy spotkania z tychże sportów. Dlaczego? Chodzi tutaj o znajomość danych rozgrywek. Tylko znając specyfikę danej dyscypliny, terminarz, rangę rozgrywek, czy poszczególnych graczy i ich formę będziemy w stanie oszacować ewentualny rezultat.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Gdy weźmiemy na warsztat coś, o czym nie mamy pojęcia i będziemy kierować się tylko kursami – będziemy na straconej pozycji i te porady bukmacherskie już w niczym się nie przydadzą. Nie wiemy wtedy, czy dana drużyna, która jest liderem ligi, nie ma ważnego pojedynku za 2-3 dni i nie wyjdzie na mecz z czerwoną latarnią ligi drugim składem. Kursy będą oczywiście niskie na faworyta, a wcale nie oznacza, że on zwycięży. I tak jest z każdą dyscypliną.

Pamiętaj o statystykach

Chyba najważniejszy aspekt, który może nam pomóc w odpowiedzi na pytanie – czy jest szansa, żeby wygrać z bukmacherem. Statystyki to – można powiedzieć – obowiązkowa „lektura” dla każdego, kto chciałby zarobić cokolwiek na bukmacherce. Bez tego nie ma co nawet podchodzić do typowania. Tak naprawdę im więcej się dowiemy o spotkaniu przed postawieniem danego typu, tym mamy większe szanse na zwycięstwo. W spotkaniach piłkarskich warto jest przyjrzeć się teraźniejszej formy drużyn, jak wyglądają ich bezpośrednie spotkania, która drużyna bije więcej rożnych, a która gra agresywniej. To wszystko pozwoli znaleźć jakiś ciekawy zakład.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Chociażby w tenisie dobrze jest spojrzeć na nawierzchnię, na której rozgrywany jest turniej, formę zawodnika czy miejsce w rankingu ATP/WTA. Możliwości jest naprawdę sporo – trzeba tylko wyłapać najbardziej prawdopodobne zdarzenie, a to właśnie analiza statystyk jest do tego kluczem. I analogicznie w innym dyscyplinach będzie dokładnie tak samo – czy to klasycznych dyscyplinach, czy w sportach elektronicznych.

Korzystaj z promocji i bonusów

Kolejna aspekt, który może pomóc w osiąganiu ostatecznego zysku w zakładach bukmacherskich, jest umiejętne wyszukiwanie bonusów i promocji. Oczywiście każda z firm hazardowych w Polsce reklamuje się ze swoimi bonusami, jednak dobrze jest zagłębić się w regulaminy i punkty z warunkami kursowymi oraz obrotowymi. Dobrze jest korzystać z happy hours, czyli obstawianie bez podatku, czy z zakładów bez ryzyka. Stali gracze mogą liczyć także na okazjonalne freebety, czy podwyższenia kursów. Wszystko to pozwala na uzyskanie wyższych kursów, a co za tym idzie – wyższych ewentualnych wygranych.

betfan zakłady bukmacherskie
Polski bukmacher online Betfan oferta bonusów

Ustal swój budżet

Do kluczowych spraw musimy również zaliczyć ustalenie swojego miesięcznego budżetu i tak zwany bankroll. Chodzi w nim o umiejętne zarządzanie naszymi środkami, które przeznaczamy na bukmacherkę. Przede wszystkim musimy być konsekwentni i nie powinniśmy przekraczać wcześniej ustalonej kwoty. Eksperci radzą, aby wartość jednego kuponu nie przekraczała 5% naszego bankroll’u. Wtedy nie powinniśmy przekroczyć ustalonej przez siebie kwoty. Każda próba „odegrania się” ponad kwotę ustaloną zwykle kończy się porażką, więc naprawdę – trzymajmy się swojego zdania podjętego przed rozpoczęciem miesiąca.

Odrzuć emocje

Najgorszym doradcą w obstawianiu zakładów bukmacherskich są emocje. Każdy postawiony kupon powinien być przemyślany i postawiony po zagłębieniu się w statystyki. Nie powinno to wyglądać w taki sposób, że wejdziemy w listę spotkań i po nazwach klubów będziemy wybierać mecze na kupon. Doświadczeni typerzy radzą również, aby nie obstawiać swoich ulubionych drużyn ani tych, za którymi nie przepadamy, ponieważ wtedy również rządzą nami emocje, a nie rozum. A chodzi o jak najbardziej racjonalne podejście do sprawy.

Ponadto wyżej wspomniane „odgrywanie się” również nie pomoże i w tym podpunkcie. Gdy stawiamy kupon będąc nadmiernie złym lub szczęśliwym, również możemy nie zauważyć jakiegoś szczegółu, który później może okazać się kluczowy. Dlatego pamiętajmy – do obstawiania należy podchodzić spokojnie i z rozwagą. W innym przypadku, to bukmacher ma nad nami przewagę, a nie my nad nim.

0 / 5. Ocen: 0

NAJLEPSI BUKMACHERZY

Legalni bukmacherzy