Piłka nożna najlepsza do obstawiania u bukmachera?

Powstaje coraz więcej artykułów na temat obstawiania w zakładach bukmacherskich. Nic dziwnego. Jest to przecież coraz popularniejszy sposób na inwestowanie własnej gotówki czy zwykłą rozrywkę. W Polsce szczególnie często są obstawiane kupony (solo lub akumulowane) na mecze piłki nożnej. Chcesz dowiedzieć się, jak je obstawiać? Poznaj zatem kilka najważniejszych wskazówek.

obstawianie piłki nożnej
Piłka nożna najlepsza do obstawiania u bukmachera?

Wybierz jedną ligę i się na niej skoncentruj…

Od czego w ogóle zacząć? Masz już wybranego bukmachera internetowego? Ogólnie rekomenduje się typowanie właśnie przez sieć. Dzięki temu możesz bowiem grać prosto z własnego domu albo mieszkania. Nie da się zaś ukryć, że jest to bardzo wygodne. Dodatkowo masz okazję zaoszczędzić czas i pieniądze. Warto wybrać takiego bukmachera online, który jest legalny. Sprawdź tego typu informacje w rankingu 4bet.pl przed podejmowaniem finalnych decyzji. Udało Ci się już zarejestrować w jednej z takich firm? Czas na pierwsze kupony.

Jeśli interesujesz się na co dzień futbolem, to warto trzymać się tylko tej dyscypliny. Nie skupiaj się zatem na innych sportach. Co prawda możesz obstawiać w firmach bukmacherskich jak STS czy Fortuna rozmaite dyscypliny, ale ważne jest to, by skoncentrować się na konkretnym zagadnieniu. Co więcej, dobrze byłoby wybrać z oferty określone rozgrywki. Np. w Polsce nie brakuje osób, które często typują mecze z PKO BP Ekstraklasy. W czasie każdego weekendu oglądasz minimum kilka spotkań? Do tego na bieżąco sprawdzasz informacje o drużynach, zawodnikach, trenerach itp.? To bardzo dobrze. W bukmacherce chodzi o to, by zyskiwać przewagę na określonych polach. Jeśli będziesz regularnie zdobywać istotne informacje, to masz spore szanse, by poprawnie przewidywać wyniki spotkań piłki nożnej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuKod: BETONLINE

Warto zapamiętać sobie jedno. W firmach bukmacherskich pracują osoby, które świetnie znają się na sporcie. W związku z tym kursy są przeważnie naprawdę dokładnie wystawione. Jeśli zależy Ci na systematycznych wygranych, to musisz także dążyć do bycia ekspertem. Wówczas np. będziesz w stanie zauważyć, że jakieś kursy nie są do końca dobrze oszacowane itp. Zasada jest bardzo prosta. Jeśli skupisz się tylko na jednych, określonych rozgrywkach, to będziesz coraz lepszy w danej dziedzinie i częściej unikniesz niespodzianek w piłce nożnej. A jak będziesz typował wszystkie dostępne sporty, to nigdy nie dojdziesz do wysokiego poziomu. Nie można być bowiem ekspertem równie od futbolu, tenisa ziemnego, siatkówki, czy hokeja na lodzie itd.

Sprawdzaj ostatnie wyniki i pozycje w tabelach

Jakie kroki należy wykonać, by Twoje typy bukmacherskie na spotkania futbolowe dawały Ci realne szanse na zarobienie pieniędzy? W pierwszej kolejności należy sprawdzić, jak gospodarze oraz goście radzili sobie w ostatnim czasie. Najważniejszym czynnikiem jest zweryfikowanie wyników tylko z kilku poprzednich potyczek. Nie ma bowiem aż tak dużego znaczenia to, jak konkretna ekipa prezentowała się np. trzy miesiące temu. Wówczas jej forma mogła mocno różnić się od tego, co aktualnie jest prezentowane, prawda?

superbet najlepsi bukmacherzy
Nowa promocja w Superbet z kodem: BETONLINE

Na pewno dobrze byłoby sprawdzić wyniki w roli gospodarza oraz gościa. Nierzadko dzieje się bowiem tak, że dana ekipa dużo lepiej spisuje się u siebie w porównaniu do potyczek delegacyjnych. Co jeszcze warto sprawdzić? Dopiero na samym końcu są to aktualne pozycje w tabelach. Pamiętaj, że te lokaty nie zawsze mogą odzwierciedlać formę prezentowaną w tym momencie przez gospodarzy oraz gości.

Zweryfikuj przewidywane składy przed obstawieniem zakładu

To kolosalnie ważna sprawa. Sprawdziłeś pewien aspekt? Według statystyk gospodarze wygrali trzy ostatnie mecze? W tym dwa na swoim terenie? Uważasz, że warto na nich postawić? Jeśli jednak w ich szeregach nie zagra np. najlepszy strzelec albo osoba odpowiadająca za kluczowe podania, to ten typ wcale nie będzie taki pewny, prawda? W końcu bez istotnych zawodników potencjał danej drużyny będzie mniejszy. Wówczas te trzy poprzednie wygrane nie mogą być dla Ciebie najważniejszym czynnikiem. Przede wszystkim liczy się bowiem to, aby ocenić, jak dana drużyna zaprezentuje się tu i teraz. Musisz sprawdzać przewidywane składy nie tylko pod kątem kontuzji. Weryfikuj również zawieszenia za kartki.

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Możesz korzystać z profesjonalnych stron albo samodzielnie prowadzić notatki. Ogólnie poleca się, by nie typować spotkań futbolowych zbyt wcześnie. Lepiej poczekać, aby mieć pewność, w jakim składzie zagrają gospodarze oraz goście. Musisz bowiem sprawdzać nie tylko Twoje ekipy, ale tak samo konkurentów. Co jeszcze jest ważne? Żyjemy obecnie w czasach pandemicznych. W związku z tym niektórzy zawodnicy nie mogą grać z powodu koronawirusa. Ten aspekt także musi być dokładnie zweryfikowany.

Warto sprawdzić mecze bezpośrednie

Czasami można dojść do wielu ciekawych wniosków po zweryfikowaniu tej kwestii. Są bowiem drużyny, które mają patent na inne kluby. Jeśli zatem np. gospodarze wygrali dwa ostatnie mecze domowe z gośćmi i teraz też są faworytami, to tym bardziej warto zainteresować się konkretnym typem. Niektóre potyczki już od dawna przebiegają podobnie. Chodzi m.in. o spotkania Wisły Kraków z Cracovią. Przeważnie w tych meczach nie pada sporo goli. Jeśli ktoś sprawdzał ostatnie spotkania h2h pomiędzy tymi klubami, to najprawdopodobniej postawił na under 2,5. I wygrał, bo Wisła Kraków pokonała – w rundzie jesiennej sezonu 2021/22 – Pasy, ale tylko 1:0. Postaraj się zatem weryfikować mecze bezpośrednie i wyciągać dla siebie jak najwięcej przydatnych wniosków.

5 / 5. Ocen: 3

NAJLEPSI BUKMACHERZY

Legalni bukmacherzy