Porady bukmacherskie dla początkujących

Faktem jest, że obecnie zakłady bukmacherskie są coraz popularniejsze. Chcesz dołączyć do grona zadowolonej społeczności, która nie tylko gra, ale także inkasuje naprawdę spore pieniądze? I to systematycznie? O czym powinny pamiętać osoby, które rozpoczynają przygodę ze światem hazardu?

jak obstawiać u bukmachera
Jak obstawiać w zakładach bukmacherskich?

Dlaczego nie powinno się obstawiać wszystkiego?

Bardzo często osoby początkujące popełniają ten konkretny błąd. Nie mają wybranej jednej lub maksymalnie dwóch dyscyplin, tylko typują wszystko, co wpadnie im – kolokwialnie piszące – pod rękę. Naszym zdaniem jest to jednak bardzo błędne podejście do tej całej sprawy. Dlaczego? Tak naprawdę nie można być ekspertem od wszystkiego. Jak pod tym względem wygląda praca zawodowców? Trzeba podkreślić, że są to osoby, które żyją wyłącznie z zakładów bukmacherskich. Jest to chyba zatem dobry przykład, prawda? Okazuje się, że zawodowcy są ekspertami właśnie od jednej albo ewentualnie dwóch dyscyplin. Może to być np. piłka nożna oraz koszykówka.

Dlaczego nie powinno się grać dosłownie wszystkiego? Aby regularnie wygrywać pieniądze, potrzebne jest bardzo dobre orientowanie się w realiach konkretnej dyscypliny. Trzeba być ze wszystkim na bieżąco. Jakby na to nie patrzeć, często zmieniają się trenerzy, zawodnicy. To wszystko ma natomiast wpływ na wynik konkretnego spotkania czy pojedynku. Regularne wygrywanie pieniędzy wymaga bardzo dokładnej oraz niekiedy czasochłonnej analizy. Lepiej zatem skupić się na wyszczególnionej grupie dyscyplin. Potem istotne jest to, żeby systematycznie po prostu poprawiać swoje umiejętności pod tym konkretnym kątem.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Chcesz grać np. tylko piłkę nożną? W takim razie musisz wiedzieć m.in. wszystko na temat konkretnej ligi. W tym celu trzeba śledzić programy telewizyjne, czytać rozmaite artykuły. Powinieneś robić wszystko, aby po prostu stać się prawdziwym ekspertem od konkretnego sportu. W końcu bukmacherzy mają w swoim zespole prawdziwych profesjonalistów. Im bliżej będziesz tego poziomu, tym będziesz miał po prostu większą szansę na systematyczne wygrane. Osoby, które mają zamiar grać jednego dnia piłkę nożną, drugiego skoki narciarskie, a trzeciego siatkówkę itp. nie są po prostu w stanie osiągnąć tego pułapu.

Nie ma pewniaków – zapamiętaj raz na zawsze!

To kolejna często powtarzająca się sytuacja. Osoby, które niedawno założyły konta w najlepszych firmach bukmacherskich – całkowicie legalnych – zazwyczaj uważają, że warto grać na tak zwane pewniaki. Szybko jednak przekonują się, że tego typu podejście tak naprawdę nie ma żadnego większego sensu. Dlaczego? Wystarczy tylko przeanalizować tabele w najlepszych ligach piłkarskich. Oczywiście, takie kluby, jak np. FC Barcelona czy Bayern Monachium są na pierwszych miejscach w swoich rozgrywkach. Niemniej jednak warto zauważyć, że nawet takie zespoły raz na jakiś czas popełniają po prostu wpadki. Przydarzają im się gorsze spotkania. Takie, które kończą się remisami lub np. sensacyjnymi przegranymi.

sts poker legalnie w polsce
Bonus bez depozytu na gry karciane w Betgames STS

Gracze, którzy typują tak zwane taśmy i umieszczają tam wszystkie najlepsze drużyny tracą zatem swoje pieniądze. W bukmacherce jest to zatem jedna z najważniejszych zasad. Zapamiętaj sobie, że tak naprawdę nie ma pewniaków. Nawet drużyna, która jest teoretycznie o wiele lepsza może mieć gorszy dzień i niespodziewanie stracić punkty. Bardzo ważne jest to, aby nie grać zatem zbyt wielu spotkań na jednym kuponie. Po to, żeby zminimalizować ryzyko wystąpienia nieprzewidzianych okoliczności oraz tym samym przegranej, która będzie oznaczała stratę pieniędzy. Jesteśmy też zdania, że gracze firm bukmacherskich nie powinni grać zbyt niskich kursów. Nie można na nich zbyt wiele zarobić. Natomiast zawsze istnieje pewne ryzyko, że po prostu nie wszystko pójdzie po Twojej myśli.

Racjonalne zarządzanie budżetem bukmacherskim

Każdy gracz musi także nauczyć się, jak zarządzać posiadanymi środkami finansowymi. Przyjmuje się, że kupon – singiel albo akumulowany – powinien być grany maksymalnie za kilka procent kapitału. Dzięki temu pojedyncze przegrane nie będę oznaczały tego, że znowu będziesz musiał zrealizować niedługo depozyt.. Często zaś osoby początkujące grają za wszystko lub np. za 50% posiadanego stanu konta. To naprawdę spory błąd, którego trzeba się wystrzegać.

0 / 5. Ocen: 0

NAJLEPSI BUKMACHERZY

Legalni bukmacherzy