Promocje w Betfan – na co mogą liczyć gracze tego bukmachera?

W tej firmie bukmacherskiej nie brakuje wielu promocji. Są one oferowane dla nowych oraz stałych, lojalnych użytkowników. W dzisiejszym artykule skupimy się na bonusach z tej pierwszej grupy. Jeszcze nie masz konta w firmie bukmacherskiej Betfan? Chcesz dowiedzieć się, na jakie przywileje będziesz mógł liczyć po dokonaniu rejestracji? W takim razie usiądź sobie wygodnie w fotelu i przystąp do lektury.

Cashback do 600 PLN

Pewne jest jedno. Warto zarejestrować się w tym podmiocie hazardowym. Dlaczego? Ta firma bukmacherska gwarantuje naprawdę świetne bonusy, które nie mają na szczęście żadnych kruczków prawnych w regulaminach itp. Dokładnie ten aspekt sprawdziliśmy przed napisaniem dzisiejszego wpisu. Nowe osoby mogą m.in. liczyć na cashback. Jakie są tutaj warunki? Promocje bukmacherskie betfan cechują się generalnie nie tylko hojnością, ale także prostotą. Nie ma tutaj bowiem nic skomplikowanego. W pierwszej kolejności należy w ogóle zarejestrować się na stronie głównej. Następnie trzeba wpisać kod („SPORTBETFAN”) oraz wpłacić depozyt. Od jego wartości zależy późniejsza wartość cashbacku. Minimalna suma to 50 PLN. Z kolei maksymalna opcja to (w ramach tej promocji) nawet 600 PLN. Następnie należy zagrać kupon za wpłacone pieniądze. Jeśli wygrasz, to kasa trafia na Twoje konto. Jeśli zaś przegrasz, to zainwestowane pieniądze są zwracane w 100%. Potem możesz jeszcze dodatkowo skorzystać z freebeta 60 PLN.

Podwojenie kolejnego depozytu – ile można zainkasować?

Moment, w którym zdecydujesz się na dokonanie drugiej wpłaty do bukmachera internetowego Betfan, także będzie przez Ciebie mile zapamiętany. W końcu możesz liczyć nawet na… zdublowanie depozytu. Jakie są tutaj niezbędne kroki, które należy poczynić? Masz już konto, także ten aspekt pomijamy. Musisz przede wszystkim wpłacić pieniądze. Minimalna suma to dokładnie jedna stówka. Z kolei maksymalne zdublowanie dotyczy kwoty 1000 PLN. Jakie są zaś warunki przeniesienia bonusu? Jeśli je spełnisz, to będziesz mógł swobodnie dysponować tymi środkami. Chodzi np. o możliwość zrealizowania wypłaty itp. Należy dokonać trzykrotnego obrotu przyznanym bonusem. Minimalna liczba wydarzeń na kuponie to trzy. Dodatkowo musisz pamiętać o kursie ako. Jego wartość nie może być zaś mniejsza od 2,50. Na zrealizowanie tych zadań masz dokładnie 14 dni. Tyle jest bowiem ważny ten bonus oferowany przez firmę bukmacherską Betfan.

Gdzie znaleźć wszystkie kluczowe informacje o aktualnych promocjach?

Chcesz być na bieżąco z promocjami oferowanymi przez Betfan? Na szczęście nie musisz codziennie sprawdzać (na własną rękę) tego aspektu. Lepiej wejść na sport.betfan.pl. Tam są dokładnie opisane bieżące promocje tego podmiotu hazardowego. To nie wszystko. Należy zaznaczyć, że znajdziesz tam m.in. dokładne warunki obrotu itp. Dlaczego jeszcze warto wchodzić na portal internetowy Sport Betfan? Są tam codziennie publikowane rozmaite newsy. A takie informacje przydają się w czasie gry. Tak samo, jak profesjonalnie przygotowane typy bukmacherskie.

0 / 5. Ocen: 0

NAJLEPSI BUKMACHERZY

Legalni bukmacherzy