Rodzaje kuponów w firmach bukmacherskich

Profesjonalnie podchodzące do tematu firmy bukmacherskie zapewniają naprawdę bardzo uniwersalne usługi. Możesz m.in. typować rozmaite kupony. Co konkretnie jest jednak do wyboru? Okazuje się, że opcji nie brakuje. Poniżej możesz zapoznać się z charakterystyką każdego z tych wariantów.

rodzaje kuponów bukmacherskich

Kupony solo

Takie kupony są generalnie najbardziej polecane pod kątem typowania. Dlaczego te rodzaje zakładów bukmacherskich są najczęściej typowane? Co sprawia, że nierzadko zawodowcy (którzy żyją z bukmacherki) decydują się na ten sposób obstawiania? Warto na samym początku zaznaczyć, że kupony solo (zwane także pojedynczymi) składają się tylko z jednego wydarzenia. Z jednej strony ewentualna wygrana nie zawsze robi oszałamiające wrażenie. Jest ona obliczana w określony sposób.

Jak dokładnie? Stawka jest mnożona przez kurs oraz 0,88 (podatek). Jeśli zatem grasz jeden zakład, to ewentualna wygrana nie będzie astronomicznie wysoka. Szczególnie jak będziesz stosował się do znanej zasady, by obstawiać za około 2% posiadanego stanu konta. Z drugiej strony – dzięki temu podejściu – ryzyko przegranej jest o wiele mniejsze. Np. w porównaniu z kuponami składającymi się z kilku, czy nawet kilkunastu wydarzeń itd. W bukmacherce chodzi zaś o to, by być na plusie w dłuższej perspektywie czasu. Jeśli będziesz obstawiał single, to jak najbardziej jest taka właśnie szansa.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co jeszcze przekonuje ludzi do tej formy gry? Warto zaznaczyć, że obstawianie singli jest korzystne także z innego względu. Chodzi o to, że masz więcej czasu na to, aby dokładnie przeanalizować konkretne wydarzenie. Jeśli grasz np. trzy opcje, to nie przeanalizujesz żadnego typu aż tak dokładnie. Tutaj zaś możesz skoncentrować się wyłącznie na jednym wariancie. Wówczas masz okazję sprawdzić nie tylko podstawowe kwestie, ale także rozmaite szczegóły. A w zawodowym sporcie to właśnie detale nierzadko robią różnicę… Osoby początkujące powinny zdecydować się na ten model obstawiania. Nie ma przeszkód, by grać single płaską stawką. Przy odpowiedniej skuteczności będziesz wychodzić na plus w zakładach bukmacherskich. Taki model gry nie jest też szczególnie skomplikowany.

Kupony akumulowane

Inną opcją są kupony składające się z większej liczby wydarzeń. To alternatywa dla singli. Chcesz, aby Twoje ewentualne wygrane były nieco wyższe? W takiej sytuacji możesz zdecydować się choćby na duble. Trzy wydarzenia itd. na kuponie to już dość spore ryzyko pomyłki. Duble składają się natomiast z dwóch typów. Jeśli dobrze je wyselekcjonujesz, to masz szanse na zanotowanie wiktorii. Czego zaś należy tutaj wręcz bezwzględnie unikać? Typowania taśm. A często dzieje się tak, że osoby początkujące nie są w stanie oprzeć się pokusie. Dotyczy ona kosmicznych wygranych.

superbet najlepsi bukmacherzy
Nowa promocja w Superbet z kodem: BETONLINE

Problem polega jednak tutaj na tym, że są one bardzo mało prawdopodobne… Są zaś gracze, którzy typują np. kilkanaście, czy nawet kilkadziesiąt wydarzeń. Szanse na wejście takiego kuponu są dramatycznie niskie. Szkoda zatem nawet 2 PLN na takie kupony. Lepiej zainwestować te pieniądze w coś innego. Nie ma sensu bujać w obłokach. Graj rozsądnie i konsekwentnie. To powinno być dla Ciebie opłacalne w przyszłości.

Zakłady bezpieczne

Bukmacher Fortuna oferuje m.in. takie właśnie dodatkowe opcje. Czym cechuje się zakład bezpieczny? To naprawdę ciekawa alternatywa. Jeśli bowiem zawrzesz odpowiedni kupon akumulowany, to masz okazję wygrać nawet w przypadku jednego pudła. Jakie są tutaj najważniejsze zasady tego wariantu? Kurs ogólny takiego kuponu musi wynosić minimum 175. Jeśli tak się stanie, to masz okazję przekształcić kupon w zakład bezpieczny. Zrobisz to przy pomocy specjalnego okienka, które się wyświetli.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus bez depozytu29 PLN
Bonus za depozyt1200 PLN
Zakład bez ryzyka200 PLN
Cashback na Betgames20 PLN
Cashback na wirtualne20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Jeśli wszystkie zakłady z kuponu wejdą, to super. Kasa jest Twoja. Jeśli zaś okaże się, że jedno wydarzenie będzie spudłowane, to i tak możesz zainkasować trochę pieniędzy. Oczywiście, nie wygrasz tak dużo, jak w przypadku poprawnego wytypowania wszystkich zdarzeń. Zawsze jest to jakaś „nagroda pocieszenia”. Jak obliczyć ewentualną wygraną w tym przypadku? Stawka powinna być pomnożona przez 10 oraz 0,88 (podatek). Pamiętaj, że maksymalnie możesz zagrać – ten zakład – za 250 PLN.

Kupony systemowe

W ofercie podmiotów bukmacherskich są także bardziej zaawansowane warianty. Chodzi o kupony systemowe. Czym się one cechują i dlaczego na blogu bukmacherskim jest tak wiele przykładów wygranych? Tylko na pierwszy rzut oka jest to opcja skomplikowana. Możesz np. stworzyć kupon składający się z tak zwanych pewniaków oraz innych wydarzeń. Załóżmy, że chcesz zagrać dwa pewniaki i trzy dodatkowe typy (w systemie 2 z 3). Aby kupon okazał się zwycięski, pewniaki muszą bezwzględnie wejść. Co natomiast z pozostałymi wydarzeniami? Spośród tych trzech typów muszą wejść minimum dwa.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Nie jest zaś ważne dla bukmachera (ani dla Ciebie), które będą to wydarzenia. Jeśli Ci się uda, to wygrasz pieniądze. Oczywiście, najwięcej pieniędzy zarabia się wtedy, kiedy wszystkie typy okazują się trafione. Zakłady systemowe gra się jednak w głównej mierze po to, by w razie czego mieć pewny margines bezpieczeństwa. Należy zaznaczyć, że jest wiele opcji na tej płaszczyźnie. Profesjonalny bukmacher gwarantuje bowiem rozmaite kombinacje, które można zastosować w praktyce.

5 / 5. Ocen: 3

NAJLEPSI BUKMACHERZY

Legalni bukmacherzy