STS w chwili obecnej jest bukmacherem, który uważany jest za najpopularniejszego i najsolidniejszego w naszym kraju. Ceniony za przyjazne podejście do klienta, zdobywał swoją popularność na bazie swojej stale rozwijanej sieci lokali stacjonarnej, ale już od jakiegoś czasu największy nacisk kładzie na swój serwis Internetowy, stale poszerzając swoją ofertę w jego ramach ofertę oraz wzbogacając go o nowe usługi. Tuż po wprowadzeniu – bądź co bądź rewolucyjnego, przynajmniej na polski rynek – Betgames przyszedł kolej na kolejną nowość – sporty alternatywne. Czym tak naprawdę są, co powinniśmy o nich wiedzieć i jak obstawiać w ich obrębie? Te wszystkie informacje przedstawimy w naszym artykule.

Fakty na temat sportów alternatywnych w STS
- Są symulacjami, ale mającymi za zadanie jak najbardziej realnie oddawać czucie „prawdziwych meczów”. Bazują na bardzo zaawansowanym algorytmie komputerowym, a ich obstawianie jest zbliżone do typowania meczów rzeczywistych. W rozgrywkach biorą zresztą udział prawdziwe drużyn i zawodnicy (a raczej ich wirtualne wersje).
- Algorytm, który zastosowano w sportach alternatywnych bazuje na analizie statystyk z aż 50 tysięcy meczów rozegranych w przeszłości, a będących w ofercie STS. Na ich podstawie budowana jest aktualna forma zespołów, która zmienia się w sposób dynamiczny wraz z kolejnymi symulacjami i jest możliwa do przewidzenia dzięki dogłębnej analizie.
- W obrębie sportów alternatywnych znaleźć można obecnie dwie dyscypliny: tenis i piłkę nożną. STS zapowiedziało jednak, że trwają prace nad wprowadzeniem kolejnych.
- Sporty alternatywne można obstawiać w dwóch formułach: na żywo i przedmeczowo. Typujemy na komputerze lub w aplikacji mobilnej bukmachera.
- Nad całą usługą czuwa zewnętrzna firma, a STS tylko umożliwia jej obstawianie. W związku z tym nie ma możliwości, żeby bukmacher zmieniał coś w czasie meczów, na przykład w celu zarobienia więcej na typerach.
- Formuła meczów jest taka sama, jak tych rzeczywistych – te w piłkę nożną trwają więc standardowo, bo 90 minut; w tenisie zależy to od przebiegu spotkania.
29 PLN bez depozytu w STS
Kod promocyjny „BETONLINE”
Jak obstawiać sporty alternatywne w STS?
Obstawianie sportów alternatywnych – wbrew wszelkim pozorom – mocno przypomina typowanie realnych spotkań. Jeszcze bardziej skupia się jednak na analizie. Wiedząc, że algorytm pracujący nad kolejnymi symulacjami w dużej mierze bazuje na historycznych spotkaniach, to właśnie analiza wszelkiego rodzaju statystyk jest podstawą do jego rozpracowania i przewidzenia wyników kolejnych spotkań.
Wiele sugerować mogą również kursy bukmacherskie – jak bowiem często się mówi, bukmacher jest najlepszym typerem. Kursy te są wyrazem jego typów, a właściwe ich rozszyfrowanie jest w stanie zweryfikować nasze typy. W obstawianiu sportów alternatywnych liczy się również skupienie na jednych rozgrywkach – w końcu do przeanalizowania mamy tak dużo, że nie sposób będzie ogarnąć wszystkich lig znajdujących się w usłudze.

Sporty alternatywne a sporty wirtualne – jakie są różnice?
Nie bez przyczyny sporty alternatywne są często mylone z tymi wirtualnymi. Łączy je bowiem wykorzystanie algorytmu komputerowego. Na tym jednak podobieństwa się kończą, bowiem:
- algorytm w sportach alternatywnych jest bardziej zaawansowany i bierze pod uwagę wyniki i statystyki z przeszło 50 tysięcy spotkań z przeszłości; nie bazuje na losowości, jak ten ze sportów wirtualnych;
- formuła meczów w sportach alternatywnych jest zgodna z rzeczywistą – sporty wirtualne przypominają kilkuminutowe skróty ze spotkań sportowych;
- mecze w sportach alternatywnych można obstawiać przedmeczowo i na żywo, przy czym w sportach wirtualnych możliwy jest wybór tylko tego drugiego modelu.

W STS doszło do ciekawej sytuacji, w której podczas pandemii wirusa mieliśmy tylko kilka wariantów do obstawiani, albo esporty, albo betgames. Teraz doszły sporty alternatywne, które od razu stały się bardzo popularne.
Bonusy do wykorzystania w sportach alternatywnych
Jako że sporty alternatywne stanowią integralną część serwisu bukmacherskiego STS, można w nich korzystać z wszystkich bonusów proponowanych przez bukmachera (poza tymi nakierowanymi wyłącznie na dane usługi). Mowa tutaj przede wszystkim o bonusie powitalnym, który stanowi wizytówkę firmy, a dzięki któremu można pozyskać aż 1200 złotych na darmową grę. Kwota, jaką dostaniemy zależy od naszej pierwszej wpłaty (jest jej podwojeniem), a warunkiem jej pozyskania na saldo główne i wypłaty jest dokonanie obrotu. Tego można dokonywać również w obrębie sportów alternatywnych.
To jednak nie ostatni bonus, jaki firma proponuje nowym użytkownikom. Kolejnym jest tak zwany „freebet”, dzięki któremu można dostać darmowe pieniądze na grę i to bez konieczności wpłaty depozytu. Bez żadnych zobowiązań. Wystarczy podczas rejestracji na www.sts.pl, w przeznaczonym na to polu, podać kod BETONLINE, a nasze nowo powstałe konto natychmiast zasili kwota 29 złotych na zakłady bukmacherskie z całej oferty bukmachera.