Zaczynamy przygodę z obstawianiem – wybieramy bukmachera

Wybór bukmachera nie jest sprawą prostą. Na polskim rynku zakładów bukmacherskich z roku na rok przybywa nowych firm. Oferują one swoim użytkownikom coraz lepsze warunki – ogromna, zróżnicowana liczba dyscyplin, wysokie kursy, ciekawe bonusy i akcje promocyjne czy responsywne strony internetowe i aplikacje mobilne to tylko niektóre czynniki, które biorą pod uwagę doświadczeni gracze. Oto najważniejsze porady dla osób wybierających bukmachera. O czym nie wolno zapomnieć przy podejmowaniu decyzji o rejestracji u buka? 

zaczynamy przygodę z bukmacherką
Jak prawidłowo wybrać bukmachera?

Po pierwsze: wygląd strony internetowej

Osoba, która wchodzi na stronę internetową danego bukmachera, już po kilku sekundach wydaje werdykt odnośnie konkretnej firmy. Jeśli strona jest niechlujna, nieczytelna, to prawdopodobieństwo, iż duża liczba osób założy tam konto, jest naprawdę małe. Firmy bukmacherskie poświęcają obecnie mnóstwo pracy na to, aby ich strony internetowe były dopracowane w każdym calu. Funkcjonalność oraz czytelność to jedne z najważniejszych elementów, które są brane przez graczy. Którzy bukmacherzy mają najlepsze strony internetowe? Do tego grona należy zaliczyć bukmacherów takich jak Fortuna, LV Bet, STS oraz Forbet i Totalbet. Ich strony internetowe są naprawdę bardzo dobrze przygotowane. Widać, że nad ich stworzeniem pracował sztab profesjonalistów.

Jakich informacji najczęściej szukają na stronie gracze zastanawiający się nad utworzeniem konta? Wszystkie badania pokazują, że użytkownicy największy nacisk kładą na to, aby mieć szybki dostęp do interesujących ich rynków oraz wydarzeń cieszących się największą popularnością. Najlepsi bukmacherzy w Polsce w odpowiedzi na te oczekiwania wyróżniają na swoich stronach internetowych najważniejsze zakłady na samej górze. Na końcową ocenę danego bukmachera duży wpływ ma także oprawa graficzna. Im lepiej dany bukmacher reaguje na trendy graficzne, tym dłużej przebywają na jego witrynie osoby potencjalnie zainteresowane utworzeniem konta u tego bukmachera. 

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Niektórzy bukmacherzy popełniają błąd polegający na wyeksponowaniu wszystkich zalet witryny na stronie głównej, co powoduje, że mamy wówczas do czynienia z przesyceniem treścią. Takie zabiegi powodują odstraszenie potencjalnych graczy. Warto wiedzieć, że według statystyk aktualnie ponad połowę użytkowników stron internetowych bukmacherów w dalszym ciągu stanowią osoby grające z poziomu komputera stacjonarnego bądź laptopa. Dużo osób uważa, że obstawianie zakładów bukmacherskich na smartfonie w aplikacji mobilnej jest niefunkcjonalne przez zbyt mały ekran. 

Czas wypłaty środków

Niestety, u zdecydowanej większości bukmacherów w Polsce o wiele łatwiej jest dokonać wpłaty niż wypłaty. Wiele legalnych firm bukmacherskich online wydłuża czas przesyłania nam pieniędzy z wygranych do nawet 24 godzin. Czym to jest spowodowane? Ma to zachęcić graczy do obracania kwotą, jaką posiadają na swoim koncie bukmacherskim oraz do jak najrzadszego korzystania ze zgromadzonych przez siebie środków.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wiele osób narzeka na takie zachowanie firm bukmacherskich. W ostatnim czasie bukmacherzy wprowadzają jednak opcję szybkiej wypłaty. Taka funkcjonalność powoduje, że środki na nasze konto bankowe od bukmachera mogą trafić już po 10 minutach od wysłania dyspozycji. Na ten moment ta funkcjonalność dostępna jest u bukmacherów Totalbet, STS, PZBUK, Fortuna oraz LVBET. 

Rejestracja – im łatwiejsza, tym lepiej

Prosta rejestracja w firmach bukmacherskich to podstawa jaką powinni kierować się włodarze tychże podmiotów. Formularz rejestracyjny to jeden z powodów, dla których legalni bukmacherzy w dalszym ciągu przegrywają z nielegalnymi bukmacherami. Dla wielu użytkowników profesjonalne buki internetowe w procesie rejestracyjnym wymagają, aby podawać zbyt wiele danych osobowych, co skutecznie odstrasza ich od założenia konta bukmacherskiego za pośrednictwem internetu. Im proces rejestracyjny jest łatwiejszy, tym lepiej. 

5 / 5. Ocen: 5

NAJLEPSI BUKMACHERZY

Legalni bukmacherzy